Piłkarze Górnika Wałbrzych rozgrywki rundy jesiennej IV ligi zakończyli przed tygodniem. Wałbrzyszanie pewnie prowadzą w lidze i są zdecydowanym kandydatem do awansu. Na ich sukces złożyła się doskonała gra linii obronnej oraz ataku. Na kolejne pił- karskie emocje, związane z walką wałbrzyszan o awans do III ligi będziemy musieli poczekać do wiosny. W 16 kolejce Górnik Wałbrzych będzie podejmował GKS Kobierzyce, który rozbił na inaugurację sezonu aż 6:0. Tymczasem MKS Szczawno Zdrój, które rundę jesienną zakończyło w dolnej części tabeli, walkę o utrzymanie w IV lidze rozpocznie od meczu wyjazdowego z Polonią Trzebnica.
W pozostałych meczach grać będą: Karkonosze Jelenia Góra – Olimpia Kamienna Góra, Puma Pietrzykowice - Ślęza Wrocław, Miedź II Legnica - Kuźnia Jawor, Lechia Dzierżoniów - Victoria Świebodzice, Górnik Złotoryja – Chojnowianka Chojnów, Prochowiczanka Prochowice - BKS Bobrzanie Bolesławiec.
Źródło: (RAD) / 30minut
Mimo ogromnej determinacji , tym razem nie udało się odnieść zwycięstwa w Warszawie.
czytaj więcejSobotni występ Adama został przez Was wyraźnie doceniony, czego najlepszym dowodem jest fakt, że większością głosów to właśnie on otrzymał tytuł MVP. To wyróżnienie nie jest przypadkowe — stanowi ono uznanie nie tylko dla jego wkładu w końcowe zwycięstwo drużyny, ale również dla ogromnego zaangażowania, determinacji i charakteru, które zaprezentował na boisku.
czytaj więcejCzeka nas spotkanie na wymagającym terenie. W poprzednim sezonie udowodniliśmy, że stać nas na zdobycie stolicy i osiąganie tam dobrych wyników.
czytaj więcejW niedzielę ponownie wracamy do rywalizacji w ORLEN Basket Liga , a przed nami kolejne niezwykle wymagające starcie z Legia Kosz.
czytaj więcej28 i 29 marca piłkarze Siódemki Bielawa przebywali na prestiżowym, eliminacyjnym turnieju piłki nożnej Bielik CUP, odbywającego się w Poznaniu. Stawką zawodów był turniej finałowy, który odbędzie się w Krakowie.
czytaj więcej