Data newsa: 2009-07-24 14:25

Ostatni komentarz: był kochanym bratankiem i świetnym człowiekiem nie zapomnę go nigdy dlatego cieszę że istnieje memoriał bo chociaż tak jest czczona pamięć o nim
dodany: 2013.09.02 14:17:04
przez: danuta

Ostatni komentarz: Ostatni turniej pobił rekord pod względem frekwencji. Pojawiło się dużo nowych osób. Mam nadzieję, że i tym razem padnie rekord. Dziewiątka to bardzo widowiskowa odmiana bilarda, więc będzie na co popatrzyć.
dodany: 2013.03.05 08:23:53
przez: jugde

Ostatni komentarz: To jest mój idol, wielki szacun dla pana Józka!
dodany: 2013.02.27 18:47:11
przez: aga

Ostatni komentarz: brawo!
dodany: 2011.04.11 13:24:09
przez: on

Gwarek Wałbrzych wygrywa po trudnym meczu u siebie z LKS Bystrzyca Górna 2:1. W składzie zielono-czarnych na to spotkanie zabrakło kontuzjowanego Marcina Michnickiego.
Pierwsza połowa to w większości walka w środku pola bu zespołów. Drużyny przez 45 minut stworzyły po dwie doskonałe sytuacje na zdobycie bramki. Dopiero w 17 minucie dośrodkowanie z prawej strony Marka Świdra i niefortunna interwencja obrońcy z Bystrzycy pozwoliła Ireneuszowi Włochowskiemu zdobyć bramkę. „Seta” znalazł się na 10 metrze i z woleja trafił w długi róg bramki bronionej przez golkipera gości. Kilkanaście minut później wspaniałą interwencją popisał się Mieczysław Foryś. „Junior” obronił przepiękny strzał z ponad 20 metrów jednego z zawodników LKS-u. Kilka chwil później mogło być 2:0 dla Gwarka. Daniel Chanek minął kilku zawodników i oddał strzał zza szesnastki. Niestety piłka o centymetry minęła bramkę gości. W 37 minucie odnowiła się kontuzja Marka Świdra z przed kilku meczów i za tego zawodnika jeszcze przed przerwą musiał wejść Krzysztof Sikorski. Na kilka chwil przed ostatnim gwizdkiem sędziego, w 45 minucie spotkania Mieczysław Foryś obronił przepiękny strzał z ponad 20 metrów. Do przerwy 1:0.

Druga połowa spotkania rozpoczęła się od ataków zawodników z Bystrzycy. W 54 minucie jeden z zawodników gości uderza z ponad 20 metrów. Piłka kozłuje dwukrotnie przed bramkarzem zielono-czarnych i ku zaskoczeniu „Juniora”, który potknął się na linii bramkowej wpada do bramki. Jest 1:1, a zawodnicy z Bystrzycy nie rezygnują z walki o 3 punkty wciąż atakując. Gwarek inicjatywę przejął dopiero po kilkunastu minutach od utraty bramki. Wprowadzony przed jeszcze przerwą Krzysztof Sikorski ruszył prawą stroną i zamiast wrzucać, uderzył bezpośrednio na bramkę rywali. Zaskoczony bramkarz nie miał szans, tym bardziej, że piłka odbiła się jeszcze od interweniującego obrońcy. W 70 minucie było więc 2:1. Do końca regulaminowego czasu gry wynik się zmienił, a obydwie drużyny nie miały już stuprocentowych sytuacji na zdobycie goli. Na 5 minut przed końcem spotkania na murawę musiał wyjść wracający do gry, po półtorarocznej przerwie spowodowanej kontuzją, Bartosz Bronowski. Mieczysław Foryś przy jednej z interwencji doznał niegroźnej w skutkach kontuzji. Wynik 2:1 zadowalający dla gospodarzy. Goście opuszczali murawę zdenerwowani na samych siebie. Gdyby lepiej rozwiązali kilka dobrze zapowiadających się akcji mogli doprowadzić do remisu. Tak przyszło im przełknąć gorycz porażki.