Data newsa: 2009-07-24 14:25

Ostatni komentarz: był kochanym bratankiem i świetnym człowiekiem nie zapomnę go nigdy dlatego cieszę że istnieje memoriał bo chociaż tak jest czczona pamięć o nim
dodany: 2013.09.02 14:17:04
przez: danuta

Ostatni komentarz: Ostatni turniej pobił rekord pod względem frekwencji. Pojawiło się dużo nowych osób. Mam nadzieję, że i tym razem padnie rekord. Dziewiątka to bardzo widowiskowa odmiana bilarda, więc będzie na co popatrzyć.
dodany: 2013.03.05 08:23:53
przez: jugde

Ostatni komentarz: To jest mój idol, wielki szacun dla pana Józka!
dodany: 2013.02.27 18:47:11
przez: aga

Ostatni komentarz: brawo!
dodany: 2011.04.11 13:24:09
przez: on

Bardzo miłą niespodziankę sprawili piłkarze Górnika, którzy w Wielką Sobotę okazali się lepsi od znacznie wyżej sklasyfikowanego Pniówka Pawłowice Śląskie. Nasi odnieśli najwyższe w tym sezonie zwycięstwo wygrywając na boisku przeciwnika aż 3:0. Już jutro biało-niebieskich czeka kolejne wyzwanie – chłopcy Bubnowicza i Morawskiego podejmą sąsiada w tabeli, rezerwy Górnika Zabrze.

Tego się chyba nikt nie spodziewał, iż po wcześniejszej porażce ze Skrą Częstochowa w kolejnym spotkaniu wałbrzyszanie całkowicie się zrehabilitują za przegraną u siebie pokonując na boisku przeciwnika Pniówek 3:0. Na półmetku rywalizacji goście prowadzili 1:0, a wynik potyczki już w 4 minucie otworzył Dominik Bronisławski, który przejął piłkę na połowie miejscowych, aby następnie pięknie uderzyć z woleja z linii 16. Na kolejne trafienia Górników czekaliśmy do drugiej połowy. W 56 minucie groźnie kontrujący przyjezdni wyszli z szybkim atakiem, który na kolejną bramkę zamienił Sebastian Surmaj na raty pokonując golkipera miejscowych. Kropkę nad „i” tuż przed końcem pojedynku postawił Kamil Sadowski, który doszedł do wrzutki Marcina Morawskiego z rzutu rożnego i celną główką przy słupku ustalił zasłużoną, choć zaskakującą wygraną gości.

Przed Górnikami kolejny mecz, który może poprawić ich bilans punktowy, choć jeszcze nie pozycję w tabeli. W sobotę o godzinie 16 wałbrzyszanie podejmą rezerwy Górnika Zabrze, które choć plasują się zaledwie „oczko” wyżej, to jednak ich przewaga nad biało-niebieskimi wynosi aż 6 punktów. Niestety, na razie trudno powiedzieć czy na boisko wyjdzie doświadczony Damian Jaroszewski, którzy po ostatnim meczu narzekał na ból kolana. Na pewno zabraknie Bartosza Tyktora, który wypadł za kartki. Jak widać, problemów nie brakuje, ale czas wrócić na ścieżkę zwycięstw przed własną publicznością, gdyż przed wałbrzyszanami jeszcze długa droga i walka o utrzymanie na III-ligowym poziomie.

Pniówek Pawłowice Śląskie – Górnik Wałbrzych 0:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Dominik Bronisławski (4), 0:2 Sebastian Surmaj (56), 0:3 Kamil Sadowski (81)

Górnik: Jaroszewski, Tytman, Michalak, Tyktor, Krzymiński, Surmaj, Morawski, Rytko, Popowicz, Sadowski (84 Młodziński), Bronisławski. Trenerzy: Robert Bubnowicz oraz Marcin Morawski