Data newsa: 2009-07-24 14:25

Ostatni komentarz: był kochanym bratankiem i świetnym człowiekiem nie zapomnę go nigdy dlatego cieszę że istnieje memoriał bo chociaż tak jest czczona pamięć o nim
dodany: 2013.09.02 14:17:04
przez: danuta

Ostatni komentarz: Ostatni turniej pobił rekord pod względem frekwencji. Pojawiło się dużo nowych osób. Mam nadzieję, że i tym razem padnie rekord. Dziewiątka to bardzo widowiskowa odmiana bilarda, więc będzie na co popatrzyć.
dodany: 2013.03.05 08:23:53
przez: jugde

Ostatni komentarz: To jest mój idol, wielki szacun dla pana Józka!
dodany: 2013.02.27 18:47:11
przez: aga

Ostatni komentarz: brawo!
dodany: 2011.04.11 13:24:09
przez: on

Bardzo słaba pierwsza część spotkania i początek drugiej połowy oraz rewelacyjne ostatnie 15 minut meczu, pozwoliły trampkarzom Gwarka Wałbrzych zremisować na wyjeździe z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych 2:2. Przepiękne bramki dla zielono-czarnych zdobyli w 58 minucie Mateusz Badeński oraz w 66 minucie Dawid Ruciński.

W pierwszej połowie lepiej na murawie prezentowali się gracze z Nowego Miasta, co udokumentowali bramką. Gol padł w 25 minucie, po błędzie w ustawieniu naszych obrońców. Wcześniej gospodarze jeszcze dwukrotnie mogli zaskoczyć Szymborskiego, ale bramkarz Gwarka miał dużo szczęścia. Zielono-czarni natomiast stworzyli sobie jedną naprawdę groźną akcję. Najbliższa szczęścia w 31 minucie była Adrianna Skrobiś, ale po jej uderzeniu z linii bramkowej futbolówkę na rzut rożny wybił jeden z obrońców GNM.

Na początku drugiej połowy gwarkowie wciąż grali bardzo słabo i dopiero stracona w 45 minucie bramka, po błędzie Angliki Galant, dała sygnał do ataku naszej ekipie. Za grę w ofensywie wziął się nawet Dawid Ruciński. W 58 minucie i zamieszaniu w polu karnym na 16 metrze piłkę wyłuskał Mateusz Badeński i huknął nie do obrony pod samą poprzeczkę. Ostatnie 10 minut to frontalne ataki zielono-czarnych. Bramkę wyrównującą goście zdobyli w 66 minucie. Tym razem przepięknym uderzeniem z rzutu wolnego w długi róg popisał się Dawid Ruciński.

Między 68, a 70 minutą obie ekipy mogły pokusić się jednak o 3 punkty. Najpierw fenomenalną interwencją w sytuacji "sam na sam" popisał się Szymborski, a kilka chwil później to bramkarz Górnika był lepszy w sytuacji "sam na sam" z Chybowskim.

Na koniec dodać należy, że w pierwszej części spotkania sędzia nie podyktował ewidentnego rzutu karnego, po faulu w "szesnastce" na Konradzie Chybowskim, a w końcówce drugiej odsłony nie wiedział jak się zachować podczas rzutu wolnego pośredniego podyktowanego w polu karnym gospodarzy. A do siatki ekipy z "Nówki" trafił wtedy Badeński. Trzy oczka były blisko, chociaż jeden punkt z takim przeciwnikiem i to na jego murawie, też należy uznać za dobry wynik.

źródło: gwarekwalbrzych.futbolowo.pl