Data newsa: 2009-07-24 14:25

Ostatni komentarz: był kochanym bratankiem i świetnym człowiekiem nie zapomnę go nigdy dlatego cieszę że istnieje memoriał bo chociaż tak jest czczona pamięć o nim
dodany: 2013.09.02 14:17:04
przez: danuta

Ostatni komentarz: Ostatni turniej pobił rekord pod względem frekwencji. Pojawiło się dużo nowych osób. Mam nadzieję, że i tym razem padnie rekord. Dziewiątka to bardzo widowiskowa odmiana bilarda, więc będzie na co popatrzyć.
dodany: 2013.03.05 08:23:53
przez: jugde

Ostatni komentarz: To jest mój idol, wielki szacun dla pana Józka!
dodany: 2013.02.27 18:47:11
przez: aga

Ostatni komentarz: brawo!
dodany: 2011.04.11 13:24:09
przez: on

Seniorzy Gwarka Wałbrzych byli bliscy kompromitacji w meczu z wiceliderem rozgrywek - LKS-em Bystrzyca Górna. Po 45 minutach wałbrzyszanie przegrywali już 0:3, a w 10 sekund po rozpoczęciu drugiej połowy powinni byli stracić czwartek gola, ale sytuacji sam na sam z Pyłką nie wykorzystał jeden z zawodników gospodarzy. Dopiero końcówka spotkania należała do zielono-czarnych, którym udało się strzelić honorową bramkę w 89 minucie. Ostatecznie goście przegrali 1:3.

W pierwszej połowie wałbrzyszanie tylko asystowali graczom z Bystrzycy, a Ci po prostu gwarków wypunktowali. W 16 minucie strzelili pierwszą bramkę, w 28 trafili do siatki gości po raz drugi, a w 40 minucie po rzucie karnym pokonali Pyłkę po raz trzeci. O postawie całej naszej ekipy w tej części meczu nic dobrego napisać nie można.

W drugiej odsłonie było już dużo lepiej, ale gospodarze umiejętnie bronili wyniku, kilkukrotnie groźnie kontrując. Już po 10 sekundach od wznowienia gry mogło być 0:4, ale napastnik LKS-u przestrzelił w sytuacji sam na sam z golkiperem Gwarka. Później do głosu powoli zaczęli dochodzić zielono-czarni, ale do siatki wałbrzyszanom udało się trafić dopiero w samej końcówce meczu. Uderzenie Marcina Michnickiego (chyba jego?) zostało zablokowane, ale futbolówka odbiła się od obrońcy i wpadła wprost na głowę Adama Muchy, który nie miał problemów z umieszczeniem jej w siatce. Podsumowując: to był bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu. Dobrze, że część kandydatów do gry w okręgówce też zawaliło swoje spotkania.

LKS Bystrzyca Górna - Gwarek Wałbrzych 3:1 (3:0)
Gwarek: Pyłka (80 Łukaszewicz) - Sysiak (41 Sęk), Żydek, Botwina, Kłodawski - Michnicki Marcin, Waszak, Mucha, Michnicki Maciej - Abid (77 Świeży), Piątek (77 Świder)
Bramka: Mucha (89)
Żółte: Piątek

źródło: gwarekwalbrzych.futbolowo.pl